Strona główna1 » O firmie

O firmie

     Firma to ludzie. Jesteśmy wielkimi entuzjastami ziół, ponieważ pokazało nam to, że można wreszcie "żyć ze smakiem", a teraz również waporyzacji i za naszą misję obraliśmy promować trend na "życie bez dymu". Prawda jest taka, że technika XXI wieku daje nam możliwość cieszyć się naszymi ulubionymi substancjami nie niszcząc przy tym naszego zdrowia przez substancje rakotwórcze, które powstają w czasie spalania. Jako poszukiwacze smaku będziemy opisywali nie tylko działanie zdrowotne i metody różnego przygotowania, ale także smaki i zapachy drogocennych roślin. Przemysł suszy CBD obdarzył nas wieloma smakami i gatunkami kwiatów konopi siewnej - będzie to się jeszcze sporo rozwijać. Tak więc jest możliwość doznać smakowych i zapachowych jest tak szeroka jak paleta barw w sklepie z farbami.

     Wszystkie produkty w naszym sklepie są pochodzenia naturalnego. Nie ma wątpliwości, że rośliny mają w sobie ukrytą moc i mogą działać pro-zdrowotnie. Trzeba pamiętać, że wszystko jest lekarstwem i nic nie jest lekarstwem, wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, wszystko zależy to od dawki - dlatego zalecamy rozsądne korzystania z ziół. Postaramy się systematycznie udostępniać dobre źródła wiedzy oraz umieścić w sklepie literaturę o takiej tematyce.
     Aromaterapia jest wspaniałym uzupełnieniem przy leczeniu farmakologicznym, pomaga w pozbywaniu się nałogów i sprawia, że nastrój człowieka jest na wyższym poziomie. Korzystne działanie relaksujące pod względem emocjonalnym może stanowić uzupełnienie leczenia na innych poziomach. W medycynie paliatywnej redukcja stresu jest często głównym celem zastosowania olejków eterycznych. Skład chemiczny poszczególnych olejków determinuje ich wpływ stymulujący, relaksujący, przeciwzapalny, przeciwgrzybiczny, bakteriobójczy lub jeszcze inny. Waporyzowane zioła można traktować jako zastępstwo kadzideł, ponieważ korzystając z tego samego urządzenia można przeprowadzić sesje inhalacyjną jak i odparować olejki do pomieszczenia (są urządzenia, w których jest to niemożliwe). 
        Po wnikliwych testach i analizach proponujemy Wam produkty, które uznaliśmy za najlepsze jakościowo przy rozsądnej cenie ze wszystkich produktów dostępnych na rynku. Czekamy na Wasze recenzje, które będą miały wielki wpływ na funkcjonowanie sklepu.
     Głęboko wierzymy w to, że napary ziołowe i odparowywanie ziół to teraźniejszość i przyszłość. Omijamy w ten sposób szkodliwy dla organizmu alkohol zawarty w nalewkach i substancje smoliste zawarte w dymie spalanych substancji.
..więc czym się zajmujemy? dbaniem o zdrowie i życie naszych klientów!
!!  NIE PAL - ODPARUJ  !!

Przejdź do strony głównej